:: Меню ::

Cats Home.

:: Френдс ::

->
8cc66be1

:: Стат ::

= =

 

 

 

 

Топ-12 доброзичливих порід кішок

Чи плануєте завести кішку, але не знаєте, яку породу вибрати? Ми поділимося з вами списком найбільш дружніх порід кішок.

Кожній кішці властиві особливі риси характеру, які виходять за межі стандартів, характерних для породи. Але якщо ви вирішили завести домашнього вихованця, який стане вашим другом, ознайомтеся з цим списком найбільш дружніх порід кішок.


12. Екзотична короткошерста кішка

Хочете кішку, яка буде спокійно лежати і зігрівати ваші коліна довгими зимовими вечорами? Екзотична короткошерста з радістю візьме на себе цю турботу. Ця порода славиться своєю прихильністю до господарів. Кішки ходять за людиною колами і раді приймати ласку, коли випаде шанс.

Ці тварини з настороженістю ставляться до всього, що проявляє занадто велику активність. Тому часто потрібен якийсь час, щоб екзотична короткошерста звикла до дітей і гостям в будинку, які норовлять її потискати.

11. Абиссинская кішка

На відміну від екзотичних короткошерстих, абиссинские кішки дуже активні. Вони дуже кмітливі і грайливі. І дарма що, хто складе компанію в грі, вони однаково швидко знаходять спільну мову з людьми різного віку, членами сім'ї і навіть незнайомцями.

Ці якості роблять абіссінську кішку хорошим вибором для батьків, які хочуть завести вихованця на радість своїм дітям.

10. Персидська кішка

Перські кішки дуже ніжні, немов народжені для ласки. Вони дуже швидко прив'язуються до господаря, але так само швидко остигають, якщо той звертається з ними грубо.

Перські кішки не люблять шуму, але все ж їм подобається перебувати в центрі уваги оточуючих.

9. Російська блакитна кішка

Російські блакитні кішки - це справжні аристократи. Граціозність і інтелігентність дозволили їм стати однією з найпопулярніших порід в світі.

Ці кішки люблять грати і бути частиною всього, чим займається господар, і навіть ділити з ним ліжко. Варто кішці цієї породи відчути ваше тепле ставлення до неї, і вона не буде відходити від вас ні на крок. За своєю природою російські блакитні кішки дуже обережні і не поспішають ставати об'єктами уваги на «громадських заходах» в будинку. Але варто їм звикнути до обстановки, і вони виходять і з радістю приймають ласки оточуючих.

8. Бурманська кішка

Бурманська кішка, як жодна інша, залежить від уваги оточуючих і швидко його отримує завдяки своєму чарівності. Кішки цієї породи - вдячні слухачі: вони можуть годинами лежати у вас на колінах і спокійно слухати все те, що ви їм говорите.

Їх залежність від уваги настільки велика, що вони готові його приймати абсолютно від усіх, хто тільки запропонує (навіть від інших вихованців). З цієї причини експерти настійно рекомендують заводити ще одну тварину, щоб воно склало компанію бурманской кішці, якщо господаря довго не буває вдома.

7. Сіамська кішка

Сіамські кішки характером дуже нагадують бурманских (так само жадають спілкування), але є у них і відмінна риса - підвищена допитливість. Сіамські кішки не тільки вимагають уваги господаря, але і хочуть бути частиною всього, що він робить. Вони щасливі розділити турботи по дому, прийом їжі і перегляд телевізійних програм.

Через наявність широкого кола інтересів ці кішки легко знаходять спільну мову з оточуючими і часто своєю поведінкою нагадують собак. До речі, кішок цієї породи нерідко вигулюють на повідку.

6. Сомалійська кішка

Кішки Сомалі дуже активні. Вони люблять грати і роблять це з усіма, хто виявляє інтерес. Високий рівень енергії і уваги робить цю породу ідеальною для дресирувань.

Хоча сомалійські кішки люблять увагу з боку оточуючих, вони не раді отримувати його від інших вихованців. Ідеальні умови для цієї кішки - коли вона єдина тварина в будинку і вся увага дістається тільки їй.

5. Регдолли

Регдолл в перекладі означає «тряпічная лялька». Таку назву породі дали тому, що її представникам властиво розслабляться до стану тканинної ляльки, коли вона приймає будь-які пози, які ви для неї виберете. В такому стані кішку можна гладити, тискати, і вона не буде чинити опір.

Ці кішки сильно прив'язані до господаря, не терплять самотності і досить кмітливі, щоб розуміти інтонацію і привчитися до туалету.

4. Бірманська кішка

Бірманські кішки за характером пустотливі і в той же час дуже віддані хазяїнові. Вони швидко адаптуються до нових умов, люблять грати з дітьми, обніматися і горнутися. Дуже легко знаходять спільну мову з гостями.

Варто відзначити, що кішки цієї породи не люблять довго лежати на колінах у господаря, зате отримують задоволення, коли їх гладять по голові.

3. Менська кішка

Ці кішки не мають хвоста, але з цього приводу у них немає комплексів. Вони дуже товариські, розумні і спостережливі. Люблять приймати участь у всіх заходах, які проходять будинку. Обожнюють грати і нові іграшки. Ці кішки потребують компанії і особливо цінують тих, хто виявляє до них увагу.

2. Мейн-кун

Мейн-куни з радістю проводять час з усіма, хто тільки запропонує, і неважливо, чоловік це чи тварина.

Ці кішки легко переходять від стану грайливості до повного розслаблення і насолоди ласками господаря. Вони відмінні супутники в подорожах і дуже легко звикають до повідця.

1. Сфінкс

Ці бесшёрстние кішки готові загравати з усіма, аби отримати ласку і увагу. Це робить їх однією з найбільш дружніх порід.

Сфінкси не люблять проводити час на самоті, тому прагнуть «допомагати» господареві у всьому, що він робить. Голодні до любові, кішки цієї породи славляться своїми дурними вчинками, зробленими тільки заради того, щоб отримати увагу і ласку свого господаря.

Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5]
[ra](5) [re](3) [rf](1) [ru](1)

 1. randomwent.ru
  Sm0tret v kh0r0shem kachestve ZKD 3 sez0n na http://random-went.ru/ ughe vesn0y 2019 h0da.

 2. rahekhoshbakhti.com
  Ist0richeskie r0mani, priklyuchencheskie r0mani, psikh0l0hicheskie detektivnie r0mani pisatelnici Aleksandri Kravchenk0 - R0mani i detektivi na rahekhoshbakhti.com.

 3. rapevanjelik.com
  rapevanjelik.com - raskrutka i reklama v seti Internet stala eshche 0dnim instrument0m pr0daghi Vashikh t0var0v i usluh.

 4. racenter.org
  Mahazin «Teatralniy» predlahaet Vam never0iatniy ass0rtiment teatraln0h0 hrima,a takghe pri0bresti ili vziat napr0kat teatralnie i maskaradnie k0styumi dlia vzr0slikh i malenkikh akter0v.

 5. randomgames.ru
  Besplatnie pr0hrammi dlia vasheh0 k0mpyutera, n0utbuka, plansheta i smartf0na s0vsem besplatn0 t0lk0 na nashem sayte.:: Буттон ::

Get code:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Линкс ::

-


 

 

 


Copyright © Cats Anzess 2008-2024