:: Меню ::

Cats Home.

:: Френдс ::

-> 8cc66be1

:: Стат ::

= =

 

 

 

 

Топ-12 доброзичливих порід кішок

Чи плануєте завести кішку, але не знаєте, яку породу вибрати? Ми поділимося з вами списком найбільш дружніх порід кішок.

Кожній кішці властиві особливі риси характеру, які виходять за межі стандартів, характерних для породи. Але якщо ви вирішили завести домашнього вихованця, який стане вашим другом, ознайомтеся з цим списком найбільш дружніх порід кішок.


12. Екзотична короткошерста кішка

Хочете кішку, яка буде спокійно лежати і зігрівати ваші коліна довгими зимовими вечорами? Екзотична короткошерста з радістю візьме на себе цю турботу. Ця порода славиться своєю прихильністю до господарів. Кішки ходять за людиною колами і раді приймати ласку, коли випаде шанс.

Ці тварини з настороженістю ставляться до всього, що проявляє занадто велику активність. Тому часто потрібен якийсь час, щоб екзотична короткошерста звикла до дітей і гостям в будинку, які норовлять її потискати.

11. Абиссинская кішка

На відміну від екзотичних короткошерстих, абиссинские кішки дуже активні. Вони дуже кмітливі і грайливі. І дарма що, хто складе компанію в грі, вони однаково швидко знаходять спільну мову з людьми різного віку, членами сім'ї і навіть незнайомцями.

Ці якості роблять абіссінську кішку хорошим вибором для батьків, які хочуть завести вихованця на радість своїм дітям.

10. Персидська кішка

Перські кішки дуже ніжні, немов народжені для ласки. Вони дуже швидко прив'язуються до господаря, але так само швидко остигають, якщо той звертається з ними грубо.

Перські кішки не люблять шуму, але все ж їм подобається перебувати в центрі уваги оточуючих.

9. Російська блакитна кішка

Російські блакитні кішки - це справжні аристократи. Граціозність і інтелігентність дозволили їм стати однією з найпопулярніших порід в світі.

Ці кішки люблять грати і бути частиною всього, чим займається господар, і навіть ділити з ним ліжко. Варто кішці цієї породи відчути ваше тепле ставлення до неї, і вона не буде відходити від вас ні на крок. За своєю природою російські блакитні кішки дуже обережні і не поспішають ставати об'єктами уваги на «громадських заходах» в будинку. Але варто їм звикнути до обстановки, і вони виходять і з радістю приймають ласки оточуючих.

8. Бурманська кішка

Бурманська кішка, як жодна інша, залежить від уваги оточуючих і швидко його отримує завдяки своєму чарівності. Кішки цієї породи - вдячні слухачі: вони можуть годинами лежати у вас на колінах і спокійно слухати все те, що ви їм говорите.

Їх залежність від уваги настільки велика, що вони готові його приймати абсолютно від усіх, хто тільки запропонує (навіть від інших вихованців). З цієї причини експерти настійно рекомендують заводити ще одну тварину, щоб воно склало компанію бурманской кішці, якщо господаря довго не буває вдома.

7. Сіамська кішка

Сіамські кішки характером дуже нагадують бурманских (так само жадають спілкування), але є у них і відмінна риса - підвищена допитливість. Сіамські кішки не тільки вимагають уваги господаря, але і хочуть бути частиною всього, що він робить. Вони щасливі розділити турботи по дому, прийом їжі і перегляд телевізійних програм.

Через наявність широкого кола інтересів ці кішки легко знаходять спільну мову з оточуючими і часто своєю поведінкою нагадують собак. До речі, кішок цієї породи нерідко вигулюють на повідку.

6. Сомалійська кішка

Кішки Сомалі дуже активні. Вони люблять грати і роблять це з усіма, хто виявляє інтерес. Високий рівень енергії і уваги робить цю породу ідеальною для дресирувань.

Хоча сомалійські кішки люблять увагу з боку оточуючих, вони не раді отримувати його від інших вихованців. Ідеальні умови для цієї кішки - коли вона єдина тварина в будинку і вся увага дістається тільки їй.

5. Регдолли

Регдолл в перекладі означає «тряпічная лялька». Таку назву породі дали тому, що її представникам властиво розслабляться до стану тканинної ляльки, коли вона приймає будь-які пози, які ви для неї виберете. В такому стані кішку можна гладити, тискати, і вона не буде чинити опір.

Ці кішки сильно прив'язані до господаря, не терплять самотності і досить кмітливі, щоб розуміти інтонацію і привчитися до туалету.

4. Бірманська кішка

Бірманські кішки за характером пустотливі і в той же час дуже віддані хазяїнові. Вони швидко адаптуються до нових умов, люблять грати з дітьми, обніматися і горнутися. Дуже легко знаходять спільну мову з гостями.

Варто відзначити, що кішки цієї породи не люблять довго лежати на колінах у господаря, зате отримують задоволення, коли їх гладять по голові.

3. Менська кішка

Ці кішки не мають хвоста, але з цього приводу у них немає комплексів. Вони дуже товариські, розумні і спостережливі. Люблять приймати участь у всіх заходах, які проходять будинку. Обожнюють грати і нові іграшки. Ці кішки потребують компанії і особливо цінують тих, хто виявляє до них увагу.

2. Мейн-кун

Мейн-куни з радістю проводять час з усіма, хто тільки запропонує, і неважливо, чоловік це чи тварина.

Ці кішки легко переходять від стану грайливості до повного розслаблення і насолоди ласками господаря. Вони відмінні супутники в подорожах і дуже легко звикають до повідця.

1. Сфінкс

Ці бесшёрстние кішки готові загравати з усіма, аби отримати ласку і увагу. Це робить їх однією з найбільш дружніх порід.

Сфінкси не люблять проводити час на самоті, тому прагнуть «допомагати» господареві у всьому, що він робить. Голодні до любові, кішки цієї породи славляться своїми дурними вчинками, зробленими тільки заради того, щоб отримати увагу і ласку свого господаря.

Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5] [6]
[x.](1) [xm](1) [xn](24)

 1. xn9sbnahh9abccweye.xnp1ai
  0bz0r-internet.rf - internet-mahazin

 2. xn80aufjkb.xnp1ai
  N0vie pdd Ukraini. Shtrafi Hai za narusheniia pdd. Avt0bazar.

 3. xnbtbkacnsuhfesds0f3ci.xnp1ai
  Ip0technie br0keri - ip0teka: 0f0rmlenie, 0bespechenie, rehistraciia, zal0h.

 4. xn7sbcoetkby7aza2i.xnp1ai
  Bank-krediti.rf

 5. xns1aeb.xnp1ai
  Rem0nt k0mpyuter0v i k0mpyutern0y tekhniki.

 6. xnk1aqb.xnp1ai
  Nash 0kh0tnichiy mahazin p0raduet i lyubiteley turizma.

 7. xnm1ara.xnp1ai
  0rihinalnie zapchasti dlia Skoda, Volkswagen.

 8. xnc1a9ae.xnp1ai
  K0nsultacіia lіkarіv.

 9. xne1ae9b.xnp1ai
  Zapchasti na Hyundai Accent i Kia Rio.

 10. xnp1aja.xnp1ai
  Et0 pervaia i edinstvennaia v Ukraine hruppa yuridicheskikh k0mpaniy s predstavitelstvami v0 vsekh rehi0nakh.

 11. xn90a1bd.xnp1ai
  Apart-0tel "H0lidey" predlahaet Vam arendu taunkhaus0v i apartament0v - studi0 p0sut0chn0 i na dlitelniy sr0k.

 12. xnk1ard.xnp1ai
  Shir0kiy vibіr f0rm 0rhanіzacії nauk0v0-d0slіdn0ї r0b0ti studentіv.

 13. xnc1aa8c.xnp1ai
  Turisticheskaia k0mpaniia KLUBNIChKA

 14. xn90a3bc.xnp1ai
  D0ska besplatnikh 0biavleniy PULS info

 15. xn706kc9cet8a.xnp1ai
  Zakazi na rem0nt

 16. xn80aaah0deokbbcb.xnp1ai
  Nash sayt specializiruetsia na pr0daghe hr0mk0h0v0riteley, radi0hid0v, prinadleghn0stey i tekhniki dlia pr0fessi0nalnikh hid0v.

 17. xn2187u4d6efc.xnp1ai
  Test2187.Rf - N0v0sti FK Spartak M0skva.

 18. xn80aaomhaqmazp1a.xnp1ai
  K0t0kafemira.rf - K0t0kafemira.rf

 19. xnbtbvvbdifeie1i7b.xnp1ai
  Kalendar sp0rtivnikh s0bitiy.

 20. xnb1axaggg.net
  Nauk0vі d0siahnennia suchasnikh henіїv khіmії і fіziki.

 21. xn80abi4b6bxa.su
  Investir0vanie | Passivniy d0kh0d | Investicii v PAMM.

 22. xn80aa2bkeg.su
  Luchshie 0nlayn filmi raznikh ghanr0v. Filmi vis0k0h0 kachestva 0nlayn, n0vie filmi 0nlayn. P0sm0tri sv0y lyubimiy film 0nlayn.

 23. xn80axnb.xnp1ai
  D0br0 p0ghal0vat na p0rtal 0 FIFA 2011 i FIFA 12. U nas vi m0ghete skachat ihru besplatn0 FIFA 2011, a tak ghe FIFA 12. Mn0ghestv0 fayl0v k0t0rie p0m0hut uluchshit ihru.

 24. xn10jlcynfr1a.xnp1ai
  Nacі0nalniy k0nkurs Blah0diynik R0ku - F0ndKR10.rf na 2017-2018 r0ki.

:: Буттон ::

Get code:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Линкс ::

-


 

 

 


Copyright © Cats Anzess 2008-2020